Pozvánka na valnou hromadu Svazu zl a doprovodný program

Předsednictvo Svazu zl svolává valnou hromadu, která se bude konat dne 3. listopadu 2018 od 10,00 hod. v kinosálu Hvězdárny a planetária v Hradci Králové Zámeček 456, Hradec Králové.

Řádný program valné hromady Svazu zl v roce 2018

• 10,00 hod – uvítání účastníků, vítání hostů.
  • 10,15 hod – slavnostní vyhlášení vítězů Poháru zl, Žebříčku pilotů a dalších pilotů.
  • 10,45 hod – jednání VH

Volba návrhové a volební komise

Přednesení programu a schválení programu

Program:

• Vystoupení hostů (Jiří Koubík, Aleš Trtil)
  • Zpráva předsednictva o práci Svazu zl
  • Nominace kandidátů na prezidenta LAA ČR a volba kandidátů na Konferenci LAA
  • Zpráva hlavního inspektora zl
  • Přestávka
  • Diskuze
  • Přestávka
  • Hlasování o návrzích plynoucích z diskuze

Drobné občerstvení (chlebíčky, káva, nealkoholické nápoje) zajištěno.

Po ukončení jednání VH (nejpozději do 16,00 hod) možnost účasti na doprovodném programu.

Doprovodný program valné hromady svazu zl:

Pro účastníky VH a všechny ostatní příznivce létání na závěsných kluzácích je připravena možnost účasti na airsoftovém matchi pracovního názvu „Vyřiď si to kuličkama“.
-začátek: 16,30 – 17 hod
-místo konání: lesopark Na Rozárce (5 min pěšky od hvězdárny)
-sebou: Sportovní venkovní obuv, oblečení co se může zašpinit.
-cena: akce v rámci VH, členové LAA ČR zdarma, ostatní á 300 kč. Kapacita 20 osob (dostanete: zbraň, svítivé kuličky 3 000ks, led označující pásek, brýle)
-registrace: Případní zájemci nechť nahlásí svou účat v tabulce na této webové stránce:
(po zapsání jména do tabulky stačí zavřít, změny se automaticky ukládají)

Dále je pro zájemce připravena komentovaná prohlídka digitálního planetária s projekcí celooblohového (fulldome formát) filmu Sen o létání.
-začátek: 19,30 hod
-konec: 20,30 hod (v případě jasné oblohy může následovat pozorování)
-místo konání: budova planetária, nachází se naproti budovy hvězdárny.
-cena: zdarma.
-registrace: není třeba. Kapacita sálu 50 osob.

Dále je rezervováno místo v pěkné hospodě s krbem v blízkosti jak hvězdárny tak tělocvičny (10 min pěšky) Viz mapu. Ti co nepůjdou hrát airsoft, nebo do planetária, nám tu budou zatím zahřívat židle ; )

V tělocvičně sokolů tentokrát přenocování možné není. Pro zájemce o plnohodnotné ubytování doporučujeme ubytovnu Městských lesů (20min pěšky od hvězdárny) veškeré info zde: http://www.mestske-lesy.cz/ubytovani-a-pronajem-prostor/

(sdělte prosím, že patříte k rogalistům a můžete spolu s dalšími nahlášenými rogalisty bydlet na stejném pokoji)

Pokud se do pátku podaří zajistit nějakou jinou blízkou tělocvičnu, dočtete se to na svazzl.cz

Na všechny se těší, Vaše předsednictvo.

Comments are closed.