Mistrovství České republiky v závěsném létání 2022

Raspadalica (Buzet) – Chorvatsko

Ahoj piloti a pilotky. Jak bylo zveřejněno v zápise 19.2.2022 (zápis) a v pilotu č.3, tak letošní MČR se uskuteční na krásné slunné Istrii na terénu Raspadalica nad malebným městečkem Buzet. Soutěž se bude konat v termínu 20 – 25.6.2022. A bude organizována místním HG klubem. My s jeho představitelem, Igorem Musulinem, pilně na přípravách pracujeme.

Nyní v bodech:

  • Startovné nepřesáhne 100 EUR. (pokud přijde dotace sport, tak bude českým pilotům startovné proplaceno)
  • Ubytování v kempu na startu (http://www.raspadalica.com) je zatím rezervováno pro tradičně větší skupinu pilotů, nicméně pokud budete chtít bydlet v kempu, tak prosím vyplňte odhadovaný počet míst v registračním formuláři.
  • Lokální organizátor bude tradičně zajišťovat svozy pro své piloty. Je možné, že by měl místo pro malou skupinku čechů. Musíme mu dát vědět do 8.5.2022. Cena se bude odvíjet od počtu. Nezávazně se prosím k organizovanému svozu přihlašte ve formuláři.
  • Vzhledem k blízkému mezinárodnímu letišti se bude létat pod omezeným prostorem. V oblasti závodu se bude létat pod dvěma hladinami prostoru. Airspace file bude v předstihu k dispozici. Tak během propršených jarních víkendů cvičte s přístroji, ale ničeho se nebojte 🙂
  • Soutěž bude otevřena pro všechny kategorie. (Flexi, Rigid, Sport)

Registrační formulář zde → REGISTRACE

Doufáme, že se v Chorvatsku sejdeme všichni příznivci závěsného létání i s doprovodem. Nebojte se zúčastnit i když nemáte medailové ambice. MČR je ideální příležitostí, jak v pohodové atmosféře nabrat nové zkušenosti.

Napsat komentář